פורסם על ידי: vandersister | יוני 23, 2011

בנות ישראל היקרות: אנחנו, ורק אנחנו, שמים עליכן זין

חברי ארגון להב"ה (למניעת התבוללות בארץ הקודש) שלום רב,

קראתי בעניין רב את הידיעה שפורסמה הבוקר בדבר יוזמתכם להגן על בנות ישראל הרוחצות בחופים מפני התבוללות. אכן, לא רבים מודעים די הצורך לסכנות האורבות לנשים בחוף הים: כאילו לא די בזפת, במדוזות, בטרקטורונים ובסרטן העור, הנה קמו עלינו לכלותינו גם בחורים לא יהודים (להלן "ערבים"), שחפצים להשתלט על ואגינותינו ולנטוע בנו ילד שאינו יהודי טהור ב-100%! אזניים תצילנה למשמע הדברים. אגב, יש גם לא מעט בחורים מהגזע הנבחר (להלן: "יהודים") שמטרידים נשים בחוף הים, ברחובות, במסעדות, בבתי קפה, באוטובוסים, בחנויות, במוניות, בתור לקולנוע, בתור לבית מרקחת, בדוכני הפלאפל, במספרות, בכיכרות, בקניונים, ואפילו במסדרון הארוך הזה שמוביל מהשירותים הציבוריים לתוך הקניונים – אבל איתם כמובן אין בעיה. הם טהורים, אין צורך לנקוט כל פעולה לגביהם והם מוזמנים להמשיך ולהטריד אותנו באין מפריע. הרי אפילו אם יאנסו אותנו בני הגזע העליון, הילד שייוולד מאותו זיווג מבורך יהיה יהודי טהור. ובא לציון גואל.

ברם, מכובדיי, דומני שגישתכם אינה תקיפה די הצורך. לעת עתה, לפי הדיווח החדשותי, מסתפקים אתם בחלוקת עלוני הסברה לבנות ישראל המשתזפות, ובפרסום משנתכם בעיתונות. הלא תודו, רבותיי, שיש צורך בפעולה מעט יותר נחושה ונחרצת? כל אותם ה"יוסופים" שוטפים את חופינו כארבה הזולל מכל הבא לזין, ועוד מעט קט לא ייוותר כוס יהודי אחד לרפואה שתוכלו לנטוע בו את הפאלוס העברי הגאה שלכם! על כן, הנני להציע לכם מספר הצעות ייעול שיסייעו בהידוק הפיקוח על פעילותן של בנות ישראל בחופים, ויאפשר להן לשרוץ על החול בבטחה וללא חשש זיהום מצד "ערבים":

ראשית, יש לקעקע על פנים ירכיה של כל נקבה יהודיה צמד מגני דוד, משני צידי הערווה. כך, בכל פעם שתפשוק רגליה לצורך הזדווגות, יהא הדבר אות וסימן לבא בשעריה שהנה, כאן נמצאת ואגינה יהודית גאה, שרק זין יהודי טהור ראוי לבוא במגע איתה.

שנית, יש לקעקע בצורה דומה מגן דוד על אשכיו של כל בחור יהודי, למען תוכל הנקבה היהודיה לדעת שהבא לשגלה הוא טהור וראוי. להבא, אגב, אפשר לבצע את מלאכת הקעקוע ביחד עם ברית המילה של תינוקות זכרים. אם כבר חותכים להם, זה כבר לא ישנה הרבה.

שלישית, יש להכריח את כל הלא-יהודים במדינה לאכול לפחות 10 שיני שום טריות מדי יום, למען ידיפו ריח לא נעים שאינו מעודד אינטימיות פיזית וניתן יהיה לזהותם בקלות.

רביעית ואחרונה: על מנת לוודא מעל לכל ספק שבנות ישראל יודעות לזהות ולהבחין היטב בין זין יהודי רצוי וראוי לבין זין ערבי טמא, אני מציעה שאתם, מכובדיי בני ארגון להב"ה, תתרמו את גופכם ואת אזור חלציכם למטרה הנעלה ותאמנו באופן אישי כל אחת ואחת מבנות ישראל הכמהות לידע. נכון, התפקיד קשה הוא והמלאכה מרובה, כי רבות הנערות היהודיות הפתיות כחול אשר על שפת הים, אך מבוטחני שעם הלהט האידיאולוגי הקדוש הבוער בקרבכם, תצליחו לעמוד במשימה.

לסיום, הרשו לי להודות לכם מקרב לב על יוזמתכם האמיצה, על עמידתכם האיתנה ועל גזענותכם שאינה יודעת גבולות. רק כך, בנחישות חסרת מעצורים, נוכל לשמר את טוהר הגזע של העם הנבחר, ולעזאזל עם כל הבכיינים שמקטרים השכם והערב על "תורת הגזע", "חוקי סגרגציה כמו בגרמניה", "זכות האישה על גופה" ושאר הבלים. הידד לפאלוס היהודי, האח, יחי!

בכבוד רב,
ואגינה עברייה צנועה

נ.ב. במיטתי נמצאת בובת דובי שעל פי כל הסימנים, אינה יהודיה. אודה לכם באם תוכלו לספק לי לאלתר דובי יהודי כשר, למען לא אבלה את לילותי כשאני מתרפקת על דובי שלא בא בברית אברהם אבינו כדת וכדין. תודה!


Responses

 1. איך את יודעת שהדובי שלך לא יהודי?!

  • אין לו מגן דויד מקועקע על הזין – דה!

   • וגם התוית של מייד אין צ'יינה

   • קיטי, אחרים ענו כבר לפני 😉 אבל האמת היא שהדובי פשוט מדבר שוודית, אז אני חושדת שהוא ערל…

  • אחרי שמנערים את הנימה הצינית והכתיבה הלא רהוטה נשארים בסה"כ עם ילדה חרמנית, כנראה קצת שמנה ודחויה שלא ממש אכפת לה מי נכנס בשער. המזל הוא שאתן מיעוט שבמיעוט ורוב הבנות שחיות כאן מבינות את ההבדל בין אדם ל…ובכן…חיה. הייתי מאחל לך דברים שהיו גורמים למסך שלך להיסדק אבל כשאני חושב על זה – בשביל מה ? כנראה שכבר מספיק קוללת אז הנה משהו מהמציאות של אותן "פתיות": מכות יומיומיות, עבדות לבעל, איסור לצאת להבית, שנאה מהמשפחה שלו, ולבסוף הזדקקות לאותו ארגון שאת נהנית להשמיץ. אני מאמין שחיים כאלה יתאימו לך הרבה יותר ומי ייתן ותחווי את ההבדל בין הטרדה של יהודי להטדרה של ערבים. אריק קרפ הכיר את ההבדל, סה"כ זה נעשה לידו בזמן שאשתו ובתו היו נוכחים, משהו שכל יהודי היה עושה, לא ?
   אגב, ההצעות הטיפשיות שנועדו לכסות על הבורות המשוועת שלך לגבי האירגון הן כמובן לא פרקטיות ו\או רלוונטיות אך לדעתי לא צריך שום הצעה. את מוזמנת לארוז את הפקלאך ולעלות על טיסת אל-ערבייה הראשונה אם לא נוח לך שיש אנשים הרואים לנגד עניהם את החשיבות בשימורה של היהדות. סליחה, אמרתי שיש אנשים ? 70 אחוז, ליתר דיוק, לפי הבחירות האחרונות. כמה טוב שהגיגייך בעלי הניחוח של סמרטוט רצפה ערוותי ימשיכו להישאר באתר אינטרנט זנוח ולעולם לא יגיעו להד ולתפוצה רחבה יותר.

   • willowklan יקר,

    תודה על הצחוק הבריא, ממש נחמד מצדך. התגובה הזו כל כך קלאסית מבחינת הרדידות הלוגית, טיעוני ה"אד הומינם" וכמובן, הסיום המוחץ נוסח "מי בכלל רוצה לקרוא אותך". ובכן, כנראה שאתה רוצה לקרוא אותי, וגם להגיב. כבר הפסדת בדיון.

    ברם, ברגע שערכת את ההשוואה המצמררת בין "אדם" (קרי: יהודי) לבין "חיה" (קרי: שאינו יהודי), הוכחת שאתה גזען חסר תקנה, ולכן כל מה שאתה כותב מעבר לזה חסר כל חשיבות. לא יעזור שאומר לך שלא חסרים גברים יהודים שמתעללים בנשותיהם ורוצחים אותן ללא רחם, כי אתה פשוט עיוור לזה. שטפו לך את המוח, אתה לא מסוגל לראות את המציאות נכוחה, אז אתה משתמש בסיסמאות נבובות ובשנאה עיוורת בשם איזושהי אמונה קדושה בעליונותך. לבריאות. לעולם לא אסכים איתך, וכך עוד רבים כמוני. יכול בהחלט להיות שכבר 70% מהמדינה הזו הם מטורפים גזענים שיביאו על עצמם את הכליה במו ידיהם, אבל זה לא ממש משנה את העובדה שהם טועים. לא נהיה העם הטיפש הראשון בהיסטוריה שטיפשותו גרמה לקריסתו. והעם הנבחר כבר עשה את זה לעצמו כמה פעמים בעבר, למה לא להמשיך. קטן עלינו, חורבן הבית ושנאת חינם. קדימה, להשמיד הכל ואת כולם! בשם היהדות הקדושה!

    לבסוף, הריני להודיעך שאני לא רק ילדה חרמנית, שמנה, דחויה ופתיה, אני גם שעירה, מסריחה מהפה ומחטטת באף בכל הזדמנות. שבת שלום, יהודי יקר, ושיהיה לך ולחבריך כיף חיים בהפצת השנאה שלכם. לידיעתך, בהתאם למדיניות הבלוג, תגובות נוספות ברוח זו לא יפורסמו.

   • אוי , רק עכשיו ראיתי אותך, כן אתה צודק. האלו עם העור הכהה, הח'ית והעי'ן שמנגבים חומוס ושומעים מוזיקה מעצבנת עם סלסולים , צריך להתרחק מהם. יש להם מנטליות פשוט אחרת. הרי יש הרי כל כך הרבה בחורים אשכנזים נחמדים – למה צריך ללכת על כאלו שלא מהעדה שלך?
    תשאלי אחת שיצאה עם חתיך מקיבוץ שומרת ותביני.

 2. קורע מצחוק!
  כמעט הייתי צריך תחתונים חדשים… 🙂
  המשיכי לתת לנו תענוגות משובחים שכאלה.
  כן ירבו, יפרו וישרצו פנינותייך. היאח הידד.

 3. הוציאו ממך את הלהבה החבר'ה האלה, הה?

  שנונה כהרגלך.

  • את יודעת, אפרופו "להוציא את הלהבה", זה נכון: מעטים הדברים שמרגיזים אותי באמת כמו מיזוגניה ושוביניזם במסווה של "דאגה לנשים". החוצפה שבצביעות הזו כל כך מהדהדת…

 4. אויגניקה היא לא עסק לילדים.

  • מישהו אמר "גודווין"?…

   • לא השתמשתי בשורש נ.א.צ. , על-כן גודווין יכול לישון בשלווה.

 5. […] עלי {ששמה, יש לציין, לא גרמני. אפילו אם הוא נשמע ככה], פרסמה היום פוסט שעוסק ביוזמתו האחרונה של ארגון להב"ה […]

 6. אם זכרוני אינו מטעני, מדובר באותה קבוצה רבנית אשר שלחה את תמיכתה החמה למר משה קצב, הוד עדינותו.

  פוסט גאוני, וראוי להפצה ופישקווּל רב-ארצי.

  • כמובן, שהרי ידוע לכל כי מר משה קצב הוא יהודי כשר, אשר אינו טומן גברותו בצלחת, ופועל ללא לאות על מנת להרביע את נשות ישראל הטהורות והכשרות, ולהרבות את זרעו על פני האדמה.

  • רות,

   אפילו לא זכרתי שאלה אותם אנשים שהיללו את האנס המורשע. תודה על התזכורת, זה מוכיח שדאגה לזולת היא הדבר האחרון שמעניין אותם. תודה!

   תמר – להקיא, נכון? מוסר, כך מסתבר, הוא דבר מאוד מאוד יחסי.

 7. בעניין של המגיני דוד – שמעתי ששר הפנים שוקל את ההצעה ברצינות, בתוספת חיבורם של המגיני דוד לסנסורים, כך שלכל אשה יוצמדו מגיני דוד עם חיישנים שידווחו למוקד מידע של 'משמר החופים' על כל התקרבות של איבר שאינו נושא מגן דוד גברי , ומוקד המידע ישלח מיידית ניידת אוטומטית ללא נהג לסיכול ממוקד של המפגע המזהם שהעיז להתקרב לבת ישראל.
  אומרים שהרעיון מצא חן גם בעיני חבר האופוזיציה ולוחם זכויות האדם, מאיר שטרית ששוקל להחליף את המאגר הביומטרי במאגר ואגינלי-פאלוסי.
  (מעין עינא בישא למציאות, שלא תהיה יותר גרועה)

  • למרבה הצער, אני לא אתפלא אם יעלו הצעות ברוח דומה מתישהו בקרוב. כפי שטען – ובצדק – סקוט אדמס, המין האנושי קיבל טכנולוגיה לפני שקיבל אינטליגנציה, והטיפשים ביותר ממהרים לגייס אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ליישום רעיונות מטומטמים.

 8. יש מצב שכל הסיפור של הסרה כירורגית של עורלות היתה בדיוק למטרה הזו?

  • מה לא עושים בשביל בולבול יהודי כשר 😉

 9. אוי… שווער צו זיין א ייד, אונט שווערר א יידינע. 🙂

  פשוט גרויס.

 10. מתי יעבור הכעס ויתחילו הרחמים?

  …..

  • רחמים על מי? אני מרחמת על מי שמגיע לו, לא על מי שמתייחס לאנשים כמו זבל וממרר את חייהם. אלא אם לא הבנתי למי את מתכוונת ב"רחמים".

 11. בד"כ לא יוצא לי לחשוב יותר מדי על זה שהבנזוג לא יהודי. לפעמים אני מוצאת את עצמי מסבירה לו מנהגים או חגים יהודיים, או שומעת הסברים על 'חגיהם', אבל לרוב כשאני חושבת עליו אני חושבת על כמה שהוא בנאדם נהדר וחכם ומצחיק וחתיך ושאר ירקות, ושכיף לי להיות איתו, ושאר סוגי מחשבות רגילות למדי שלא כוללות ענייני דת.
  לרוב אני גם לא בנאדם 'לעומתי' במיוחד. אני בסה"כ מחבבת את היהדות, גם אם אני ביקורתית כלפי חלקים מסוימים ממנה, ובאופן כללי אני נוטה לגישה ותרנית למדי.
  אבל דברים כאלה? דברים כאלה גורמים לי *לשמוח* שהבנזוג שלי לא יהודי. באמת. אני קוראת את המניפסטים הדוחים שלהם, ואני פשוט מאושרת מזה שאני מקלקלת את הקריטריונים שלהם לטוהר הגזע.

  • פנאטיות דתית היא דבר עצוב ומפחיד 😦

 12. אחרי שקראתי את הכתבה הדוחה עליהם ואת הרשומה המדהימה שיש כאן, אין לי אלא לומר:
  הפני את הדובי שלך לרבנות. תוך שלוש שנים, והרבה ניירת, ומעט עבודת מספריים (עבודת החוט והמחט עלייך) יהיה לך דובי יהודי כשר.

  נ.ב – אם מתחילה איתי (בת ישראל טהורה שכמותי, אחרי שהסבא והסבתא שלה כיתתו את רגליהם כמעט שנה כדי לקבל תעודות על היותם יהודים גזעיים, וביינתיים אני מקווה שזה יספיק) בחורה שאינה יהודייה, האם הדבר גם הוא לא בסדר?

  • שאלה יפה ובמקומה. מיניות של נשים היא לא פונקציה מבחינת היהדות הפנאטית (אורתודוקסית), כך שאין מבחינתם דבר כזה, משיכה מינית בין שתי נשים. זו הסיבה שמוזכר משכב זכר בתנ"ך אבל לא משכב נקבה. זה פשוט לא נתפס בעיניהם.

 13. חתיכת בוגדת! כשאיזה יוסוף יחטוף אותך לכפר שלו ושם תגדלי את הילדים שלו ותהיי אסירה שלו תלמדי מה מרגישה אישה חרדית במאה שערים!

  • …הא?

   • מיכל, נראה לי שמה שעדו מנסה לרמוז הוא שאין הבדל בין השעבוד של נשים בכפרים הערביים לשעבוד של נשים בחברות חרדיות קיצוניות, דוגמת מאה שערים. יש צדק בדבריו, כמובן, אבל השומרים מטעם עצמם על טוהר היהדות לא ממש מסוגלים לראות זאת.

 14. קישרתי אלייך בפייסבוק ומשום מה התקבלה עכשיו הודעה שהקישור הוגדר כ
  Offensive
  וכעת הוא חסום שם.

  • אני באמת לא יודעת למה. מהדף שלי יש קישור לפוסט והוא לא חסום. יכול להיות שמישהו דיווח על הקישור כפוגעני (לאור תגובת הטרול למעלה, זה לא מפתיע), אבל לא נתקלתי בבעיה לקשר לכאן. נסה שוב?

 15. ואנדר את הגיבורה שלי 🙂

 16. טעות בידיך, ואן דר אחותי.

  מה שצריך זה לסמן את הבולבול של הערF'/בדWי בסימן של חצי סהר, כדי שתדענה בנות ישראל הכשרות והטהורות שהבולבול הנ"ל טמא, ולא יכנס בווגינתן הריחנית חלילה.

  ובא לציון גואל.

 17. החגיגה הגזענית נמשכת:
  http://7minim.wordpress.com/2011/07/23/rami_levi_segregation/


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

קטגוריות

%d בלוגרים אהבו את זה: